با خرید صابون ابرو مایع می توانید سن خود را کمتر نشان دهید

ابروهای نازک با قوس‌های بلند و گرد در دهه‌های 90 غالب بود، اما افراد مشهوری مانند کارا دلوین، لیلی کالینز و امیلیا کلارک ترند قدرتمندی از ابروهای ضخیم با گوشه‌های مربعی و لبه‌های پر را به کمک صابون ابرو مایع دهه 2010 آوردند.

آنهایی که در دهه‌های قبل، قوس‌های خود را بیش از حد درآورده‌اند، شروع به رشد دوباره شکل‌های طبیعی خود کرده و عمداً ابروهای خود را پر می‌کنند.

صابون ابرو

راه را برای تکنیک آرایشی که مدت‌ها نادیده گرفته شده بود، هموار می‌کنند که در TikTok و اینستاگرام وضعیت ویروسی به دست آورده است: ابروهای صابونی.

این تکنیک زیبایی که به راحتی به دلیل ظاهر کرکی و برس خورده آنها شناخته می شود، شبیه اثر لمینیت ابرو است، اما به نگهداری کمتری نیاز دارد.

تنها چیزی که از نظر فنی برای زنده کردن ظاهر ابروهای صابونی نیاز دارید، یک صابون نواری و گلیسیرین است که به این معنی است که قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است. بهتر از آن، دستیابی به آن نیز آسان است.

تا آنجا که تکنیک پیش می رود، زمان و تلاش کمی لازم است. (بعد از تسلط بر آن می توانید ظاهر را فقط در چند دقیقه، اگر نه به معنای واقعی کلمه، دریافت کنید.)

اگرچه ممکن است آسان باشد، اما این مانع از آرایشگران مشهوری مانند پاتریک تا و هانگ وانگو، در میان تعداد بی‌شماری از افراد دیگر، نمی‌شود که ظاهر مشتریان خود را در فهرست A کامل کنند (مانند سلنا گومز و مادلین پچ).

حتی باعث راه‌اندازی چندین محصول شده است که برای ارائه رنگ‌های قهوه‌ای صابونی بدون صابون واقعی به جایگاه پرفروش‌تری دست یافته‌اند. اما در ادامه بیشتر در مورد آن.

آیا می خواهید ظاهر خانه را ببینید؟ پیش از این، همه چیزهایی را که باید در مورد ابروهای صابونی بدانید، از جمله دستورالعمل‌های گام به گام، توصیه‌های محصول، و موارد دیگر را بررسی می‌کنیم.

با کارشناسان آشنا شوید:
جینجر کینگ، شیمیدان آرایشی و تولید کننده محصولات در نیوجرسی.
لیندا هالبرگ، آرایشگر و سازنده محتوا در استکهلم، سوئد.
رابین ایوانز، هنرمند ابرو در نیویورک.
مگس کیهیل، آرایشگر و سازنده محتوا در لس آنجلس.
رنه د لا گارزا، زیبایی‌شناس و موسس استودیو Brow Down در لس‌آنجلس.
جوی هیلی، متخصص ابروهای مشهور و موسس استودیو ابرو جوی هیلی در شهر نیویورک.
Dhaval G. Bhanusali، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.