خرید عمده شیره انگور رازقی ۴۰۰ و ۸۵۰ گرمی

شیره انگور یا همان دوشاب و ارده در بروجرد به علت داشتن خواص بسیار فوق‌العاده در میان ایرانیان از محبوبیت خاصی برخوردار بوده است، به همین دلیل عرضه عمده و خرده این محصول امکان استفاده از آن را برای کسانی که نیازمند خرید عمده شیره انگور رازقی هستند فراهم کرده است.

خرید عمده شیره انگور رازقی 400 و 850 گرمی

مهمترین ویژگی های درمانی شیره انگور

مهمترین ویژگی های درمانی شیره انگورشیره انگور و ارده اردکان به عنوان یک مکمل غذایی در بسیاری از اوقات مورد استفاده قرار می گیرد، و در فرمول تهیه بسیاری از غذاها نقش عمده پیدا کرده است، به لحاظ درمانی نیز دارای خاصیت های فوق‌العاده‌ای است که موجب آن شده است که طبیبان و حکمای طب سنتی نیز نسبت به استفاده از آن تاکید بسیار ویژه‌ای داشته باشند.

از جمله خاصیت‌های دوشاب یا همان شیره انگور می توان به نکات زیر اشاره نمود:

شیره انگور اصل درمانی به عنوان یکی از منابع غنی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن به حساب می آید و از این رو برای تامین مواد مورد نیاز سیستم خون سازی و خونرسانی بدن بسیار حائز اهمیت است.
کمک به افزایش وزن بدن: شیره انگور را می توان به عنوان یکی از بهترین مکمل های افزایش وزن به حساب آورد چرا که بسیاری از اطبای سنتی برای افراد لاغر اندام تجویز می کنند که شیره انگور را به همراه ارده به عنوان یک غذای کامل مصرف کنند، البته شیره انگور به تنهایی می تواند به عنوان یک غذای پر انرژی نیز به حساب بياید.
نکته قابل توجه در مورد شیره انگور این است که معمولاً آن را برای افرادی که در طول روز کارهای سنگین انجام می دهند بسیار مفید می دانند چرا که می تواند حجم قابل توجهی از انرژی مورد نیاز بدن را تامین نمایند.

تاثیر استفاده از شیره انگور در سیستم تنفسی: افرادی که دچار گلو  درد و سرفه های خشک هستند با استفاده از شیره انگور می توانند درمان بسیار مناسبی را برای این نوع از بیماری ها فراهم کنند، چرا که شیره انگور به عنوان یکی از هم کننده‌های التهاب حلق می‌تواند کمک شایانی به درمان بیماریهای مربوط به سیستم تنفسی بکند.
تاثیر استفاده از شیره انگور در درمان صرع: با توجه به تحقیقات انجام شده در سال‌های اخیر رابطه میان درمان صرع با استفاده از شیره انگور به دست آمده است، البته در سال‌های گذشته نیز بسیاری از حکمای طب سنتی با استفاده از شیره انگور نسبت به درمان صرع اقدام می کردند.
درمان کهیر بیماری‌هایی از قبیل بیماری الصدف یا همان پسوریازیس: با توجه به خواص درمانی بسیار زیاد انواع مختلف شیره انگور در سال های اخیر استفاده از آن برای درمان بیماری های مانند بیماری پسوریازیس و همچنین کهیرهای پوستی بسیار رایج شده است.
درمان مشکلات قلبی و سیستم خون رسانی بدن: بسیاری از اطباع سنتی برای درمان بیماری های رایج در موضوع مشکلات قلبی و خون رسانی با استفاده از شیره انگور یا همان دوشاب اقدام به درمان این قبیل بیماری ها می کنند.

همچنین باید گفت در سال‌های اخیر با توجه به تحقیقات انجام شده ارتباط مستقیم میان درمان انواع بیماری های مربوط به سیستم گوارشی بدن، سیستم ایمنی بدن، مثانه وسایل قسمت های مختلف بدن با استفاده از شیر انگور به دست آمده است.

همچنین بعضی از طبیب های سنتی برای درمان بیماری هایی از قبیل بیماری ام اس نیز از شیره انگور استفاده می کنند، چرا که شیره انگور با ایجاد گرمی در بدن موجب کاهش آثار بیماری ام اس می گردد، از این رو افرادی که دچار بیماری ام اس هستند مخصوصاً بانوان درگیر با بیماری ام اس می توانند با مخلوط کردن شیره انگور با ارده، ارده شیره مناسب را به دست آورده مورد استفاده قرار دهند.البته باید گفت که خواص درمانی شیره انگور به نکات گفته شده محدود نمی باشد و بسیاری از اسرار درمان بیماری ها درون این شيره موجود است به همین دلیل در بسیاری است روایاتی که از طبیبان گذشته بر جای مانده است استفاده از آن بسیار مورد تاکید است، چرا که استفاده از شیره های متفاوت مانند شیره انگور یکی از ارکان درمانی طب سنتی به شمار می رود، چرا که همانطور که گفته شد شیره های متفاوت از جمله شیره انگور ارگانیک با ایجاد گرمی مناسب و مورد نیاز بدن موجب از بین رفتن بسیاری از بیماریها و پیشگیری از بروز انواع بیماری های متفاوت می شود، همچنین در سال‌های اخیر استفاده از انواع مختلف شیوه ها برای تقویت قوای جنسی بدن نیز بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.

انواع شیره جات رازقی

انواع شیره جات رازقی در دسترس استفاده کنندگان است که از جمله آنها می توان به شیره انگور اشاره نمود که خواص درمانی آن در بالا شرح داده شد.

شیره توت: از جمله شیوه های رایج مورد استفاده در ایران شیره‌ توت است، شیرینی به دست آمده از محصول درخت توت به دلیل آن که دارای درصد شیرینی مناسبی است و همچنین دارای خاصیت های بسیار فراوانی است مورد توجه بسیاری از استفاده کنندگان انواع مختلف شیره قرار گرفته است، چرا که امکان استفاده از آن در بسیاری از غذاها و همچنین شیرینی های متفاوت وجود دارد و البته در سالهای اخیر بسیاری از بستنی فروشها نیز اقدام به جایگزینی شیره توت به جای شکر در ساختار بستنی خود کرده اند.

شیره خرما: يكی دیگر از شیره های پر استفاده در ایران شیره خرما است که است محصول نخلستان‌ها به دست می آید، شیره خرما نیز به دلیل داشتن خاصیت های بسیار فراوان طبیعی و همچنین دارا بودن حجم قابل توجهی از انرژی مورد استفاده بسیاری از استفاده کنندگان این نوع محصولات قرار می گیرد. تولید شیره

بازار شیره انگور رازقی در ایران

بازار شیره انگور رازقی در ایرانبازار شیره انگور به دلیل دارا بودن خاصیت های بسیار فراوان درمانی و غذایی رشد بسیار فراوانی داشته است، این نوع شیره ها معمولاً به دلیل اینکه با استفاده از انواع مختلف مواد اولیه ارگانیک به دست می‌آیند از جمله مواد طبیعی مورد استفاده در صنایع غذایی به حساب می‌ آيند و به همین دلیل استفاده از آنها در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری اقدام به جایگزینی انواع مختلف شیره انگور با شیرین کننده های ناسالم کرده اند. قیمت شیره انگور بر ساس کیفیت و اصل بودن آن قیمت گذاری می شود.

بسته بندی های متنوع شیره انگور

شرکت های تولید کننده انواع مختلف شیره انگور با عرضه شیره انگور بسته بندی شده امکان تهیه آن را برای افرادی که به میزان های متفاوتی از آن نیازمند هستند فراهم کرده اند، از این رو امروزه می توان به راحتی به انواع مختلف شيره هاي انگور در بسته بندی های متفاوت دسترسی داشته، از جمله آنها مي توان به بسته بندیهای ۴۰۰ گرمی و ۸۵۰ گرمی اشاره کرد. در بسیاری از فروشگاه ها فروش شیره انگور به صورت بسته بندی می باشد.