قیمت شیره انگور صنعتی

این مرکز از جمله مراکز فروش معتبر در شیره انگور صنعتی با قیمت مناسب می باشد، شیره انگور از جمله شیره های گیاهی مقوی و پر مصرف می باشد، به فواید این شیره با ارزش، حتی در کتب طبی قدیمی نیز اشاره شده است، از این رو معتبر ترین فروشگاه های انواع شیره انگور، اقدام به تهیه و توزیع شیره انگور مرغوب و درجه یک، با قیمتی کاملا مناسب و مقرون به صرفه نموده است، به صورتی که قیمت هر کیلو شیره انگور در این مرکز، پایین تر از سطح بازار می باشد.

قیمت شیره انگور صنعتی

قیمت شیره انگور

قیمت شیره انگور از جمله شیره های پرمصرف محبوب گیاهی که قیمت مناسبی نیز دارد، شیره انگور است که به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد توسط کارشناسان تغذیه به مصرف آن توصیه اکید شده است، با توجه به این مسئله، در ادامه به روشهای تولید شیره انگور پرداخته می شود.

شیره انگور به صورت روش سنتی و روش صنعتی تولید می شود که هر کدام از این روشها، مزیتهای خاص خود را دارا می باشند، اما به طور کلی شیره انگوری که به روش صنعتی تولید شده است بهداشتی تر است و از فروش بالایی برخوردار است، ولی از طرفی شیره انگوری که به روش سنتی تولید می گردد خالص تر و از آن طعم اصیل و ارگانیک برخوردار است که توجه به بهداشت آن حائز اهمیت است.

از جمله چند خواص ویژه شیره انگور:

  • روی و منیزیم موجود در شیره انگور خالص به بهبود متابولیسم بدن کودکان کمک کرده و ضد درد والتهاب تلقی می شود. استفاده از آن باعث کاهش فشار خون در مبتلایان به فشار خون بالا می شود پتاسیم و منیزیم دو ماده ضروری برای استخوانهای سالم می باشد و به وفور در شیره انگور وجود دارد این دو ماده معدنی برای تعادل قلیایی حفظ استخوان کمک می کند.
  • شیره انگور با کلسیم موجود در خود باعث استحکام دندان ها در کودکان میگردد هم چنین به عنوان جرم گیر دندان می تواند از آن استفاده کرد. ویتامین K موجود در شیره انگور که طبق تحقیقات در شیره انگور سیاه مقادیر زیاد،‌‌ و تاثیر گذاری آن بیشتر است، این آنتی اکسیدان علاوه بر پیشگیری از سرطان های پروستات و رحم دارای تاثیر زیادی در پیشگیری انواع تومورهای سرطانی چون سرطان روده، معده، و غیره است و به طور کلی باعث تقویت ایمنی بدن در برابر انواع بیماریها می شود.
  • ویتامین C امروزه یکی از ویتامینهای شناخته شده در مقابله و پیشگیری از انواع بیماریها از جمله سرطان می باشد که به وفور در انگور و فراوریهای که از آن تولید می شود یافت می شود که یکی از این مشتقات انگور، شیره انگور صنعتی می باشد که تقویت ایمنی با ویتامین C بر هیچکس پوشیده نیست.
  • یکی دیگر از فواید آنتی اکسیدان موجود در شیره انگور بدون شک کمک به ترمیم سریع استخوان که دچار آسیب و شکستگی شده می باشد، شیره انگور باعث تاخیر در روند پیری استخوان که ازجمله باعث نرمی و پوکی استخوانها می شود، شیره انگور حاوی موادی است که در نتیجه باعث خارج کردن عفونت های باکتریایی از بدن است که باعث التهابات استخوان هستند، می گردد.
  • شیره انگور باعث دفع سموم اضافی در کبد می شود که مواد دارویی که امروزه مصرف زیاد دارد، باعث تجمع این مواد در کبد می شود که کشمش باعث پاکسازی کبد از این سموم می شود.
  • شیره انگور سرشار از فیتو استروژنهای گیاهی است که برای مشکلات و بیماریهای زنانه توصیه می شود از مواد غذایی حاوی این ماده استفاده کنند، شیره انگور به دلیل داشتن این نوع هورمون گیاهی شبیه به هورمون زنانه توسط کارشناسان تغذیه مصرف آن توصیه شده است‌.

از جمله کشورهای مطرح در تولید مازاد و به طور کلی کشت و برداشت انواع انگور، ایران می باشد که به دلیل مرغوبیت بالای آن و هم چنین ماندگاری زیاد آن که نقش بسیار مهمی در انبار داری و ذخیره سازی و در نتیجه صادرات آن دارد، به کشورهای مختلف بخصوص کشورهای همسایه صادر می شود.

انگورهای ممتاز که مواد اولیه انواع شیره انگور هستند نه تنها به صورت تازه بلکه در اکثر موارد به صورت فرآوری شده چون شیره انگور، به نقاط مختلف جهان صادر می شود، این موضوع باعث می شود نه تنها سود حاصل از صادرات شیره انگور در مقایسه با صادرات انگور به صورت تازه افزایش یابد، بلکه به دلیل ماندگاری بالای فرآوریهای آن، امکان زیانهای احتمالی را نیز به صفر می رساند، از جمله کشورهایی که عمده شیره انگور ایرانی به این کشورها صادر می‌شود، آذربایجان، ارمنستان، عراق و روسیه و غیره می باشد.

شیره انگور همیشه به عنوان مقوی و انرژی دهنده بدن شناخته شده است. شیره انگور مرغوب، باعث افزایش تاثیر این محصول، برای بهبود بسیاری از بیماریها می شود. با توجه به این موضوع، در ادامه به توصیه هایی برای انتخاب شیره انگور مرغوب می پردازیم:

شیره انگور در بازار می تواند به صورت ناخالص یا تقلبی به فروش برسد، اما یکی از راهکارهای تشخیص اصل بودن آن، رنگ شیره انگور می باشد که بسته به انگور به کار رفته، می تواند کمی روشن تر از قهوه ای تیره باشد، اما این تیرگی در شیره انگور تازه مشهود است.

شیره انگور، باید از غلظت متناسبی برخوردار باشد. نه زیاد رقیق و نه خیلی غلیظ باشد، در واقع رقیق بودن زیاد آن، نشانه ای از تقلبی بودن این محصول است. یک نکته بسیار مهم که باید در خرید شیره انگور اصل به آن توجه کنید این است که شیره انگور اصل بعد از مدت کوتاهی، مثلا پنج دقیقه ثابت ماندن ته نشین می شود؛ ولی در شیره انگور تقلبی، ته نشینی صورت نمی گیرد.

شیره انگور صنعتی

شیره انگور صنعتی عرضه مستقیم انواع عصاره های گیاهی چون شیره انگور صنعتی با کیفیت عالی توسط این مرکز فروش بی واسطه شیره انگور با بهترین کیفیت انجام می گیرد، این مرکز یکی از مراکز فروش بی واسطه‌ با کیفیت ترین شیره انگور خالص اصل در حجم های متفاوت می باشد که در بسته بندی بهداشتی چون بسته بندی سلفونی، بسته بندی شیشه ای و بسته بندی پلاستیکی فود گرید، عرضه می‌گردد،این مجموعه سعی در عرضه با کیفیت ترین نوع شیره انگور دارد تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات خود را به صورت اینترنتی، عرضه نماید، شما خریداران محترم می توانید برای خرید عمده شیره انگور صنعتی با بسته بندی بهداشتی با شماره های ثبت سده با کارشناسان فروش ما، در ارتباط باشید.