مرکز فروش آنلاین شیره انگور طبیعی با تخفیف ویژه

شیره انگور از جمله شیره جات است که بسیار پرخاصیت و مفید برای همه ی افراد است و از بازار داغی برخوردار است. این محصول اصیل ایرانی به دلیل انرژی زا بودن بهترین صبحانه برای اعضای خانواده بوده و به همین دلیل مورد توجه بسیار از افراد است. شیره انگور در بازار در دو نوع اینترنتی و حضوری در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد. فروش آنلاین شیره انگور طبیعی در سایت های فروش معتبری انجام می شود که در فضای اینترنت آماده ارائه خدمات به مشتریان بوده اند و نمونه های مختلفی از این محصول را عرضه می کنند.

مرکز فروش آنلاین شیره انگور طبیعی با تخفیف ویژه

مهمترین خواص دوشاب یا شیره انگور

مهمترین خواص دوشاب یا شیره انگورشیره انگور سرشار از ویتامین های A, B, C می باشد و دارای طبع گرم و خواص فراوانی می باشد. مانند:

 • شیره انگور برطرف کننده ضعف عمومی بدن
 • برطرف کننده لک های صورت است که باید آن را بر سطح پوست مالید.
 • باعث خون سازی بدن و پاک کننده و محرک کبد می باشد.
 • برطرف کننده نفخ و ملین آور است و برای کسانی که عمل جراحی داشته اند بهترین گزینه است.
 • به علت طبع گرم و تری که دارد برای افراد سرد مزاج مفید است.
 • برای افراد لاغر و ضعیف و مناسب بوده و چاق کننده است.
 • باز کننده مجاری عروق و گرفتگیها است.
 • درمان کننده صرع است و در این صورت باید شیره را با سداب خورده شود.
 • برای وحشت و اضطراب مفید است و در این صورت باید با افتیون خورده شود.
 • برای سرفه مزمن و درد های سینه مفید است و در این صورت باید با انجیر و شنبلیله خوده شود.
 • برطرف کننده هم و غم و خشم است در صورتی که با زعفران خورده شود.
 • برای رفع خفقان و ضعف احشای داخل شکم مفید است در صورتی که با شیر و بادام خورده شود.
 • برای یرقان و ضعف طحال مفید است در صورتی که با سرکه خورده شود و برای درمان یرقان با سرکه میل می شود.
 • برای درمان سنگ کلیه و مثانه باید با جوشانده جو مصرف شود.
 • شیره انگور با پودر زعفران درمان کننده اعصاب است.
 • دفع کننده اوره و پاک کننده روده و معده است.
 • تسکین دهنده رماتیسم و دردهای شریانی و وریدی است.

فروش شیره انگور در بسته بندی های ۱ کیلویی

فروش شیره انگور در بسته بندی های یک کیلویی در بازار رو به گسترش است چون خریداران این شیره بسیار زیاد می باشند و بسیاری از مشتریان سعی می کنند با مراجعه به مراکز معتبری که از محصول آنها اطمینان دارند خرید کنند تا از خرید خود رضایت کاملی داشته باشند.

به طور کل شیره در دو نوع فله ای و بسته بندی شده وارد بازار می شود که نوع فله ای در گالن های ۱۰ تا ۳۰ کیلویی ارائه می شود و نوع بسته بندی آن در اوزان نیم و یک و دو کیلویی وارد بازار می شود و هر کدام خریداران خاص خود را داشته و مشتری می تواند بنا به نیاز خود نمونه مورد نظر را خریداری کند.

شیره انگور در بازار توسط مراکز عرضه کننده مستقیم و باواسطه ارائه می شود که هر کدام در تلاش هستند تا با عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع کنند. آنها رهبری بخشی از بازار را در دست گرفته اند و با فعالیت گسترده ای که با جوامع مختلف دارند نقش موثری را در این عرصه ایفا خواهند کرد.

شیره انگور تولید شده باید دارای غلظت مناسبی باشد تا باعث کپک زدن و خراب شدن آن نشود و مدت نگهداری شیره بالا برود. تولیدکننده شیره انگور باید مطابق با استانداردهای جهانی و پروانه اداره بهداشت باشد و او باید نمونه های خالص و سالم و ارگانیک را وارد بازار نماید.

شیره انگور درجه ممتاز را از کجا بخریم؟

شیره انگور درجه ممتاز را از کجا بخریم؟ شیره انگور درجه ممتاز را مراکز معتبری ارائه می کنند که با توجه به اصل مشتری مداری با توجه به سلامت مشتریان سعی می کنند بهترین نمونه ها را بدست مشتریان برسانند. شیره انگور در نهایت طعم و مزه انگور را دارد و میزان شیرینی هر نمونه ای از شیره بسته به نوع انگوری که با آن تهیه شده متفاوت است.

در تهیه شیره انگور باید توجه نمود که رنگ و طعم شیره طبیعی باشد و در آن هیچ گونه افزودنی و یا شکری استفاده نشده باشد. شیره انگور از انگورهای سفید تا سیاه تهیه می شود که میزان رنگ آنها بسته به نوع انگور فرق دارد و به صورت کلی دارای رنگی کمرنگ تر از خرما است.

در صورتی در حین تولید شیره انگور از حرارت مستقیم و بالا استفاده شود رنگ شیره تیره تر خواهد بود و به همین دلیل نمونه های سنتی دارای رنگ های تیره تری هستند. بنابراین شیره درجه ممتاز از درجه حرارت ملایم و غیر مستقیم تولید شده و در این صورت خواص و ویتامین های آن از بین نخواهد رفت.

برای تولید شیره انگور از خاک مخصوص استفاده شده و دلیل استفاده از این خاک گرفتن اسیدیته انگور بوده و درنتیجه از ترش شدن انگور نیز جلوگیری خواهد شد. در تولید شیره صنعتی درصد قلیایی استاندارد بوده و رنگ شیره روشن است و خاک به کار رفته در شیره با استفاده از صافی به صورت کامل گرفته خواهد شد.

نحوه سفارش آنلاین شیره انگور مستقیم از تولید کننده

جهت دادن سفارش شیره انگور مستقیم از تولیدکننده می توان به صورت حضوری به کارخانه مراجعه و سفارش داد و به صورت آنلاین و در سایت های فروش نیز آنها آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند و در این صورت خریدار باید با مراجعه به سایت و مشاهده نمونه های مختلف و قیمت ها و مقایسه آنها با اطمینان خرید کند.

شیره انگور بسته بندی و فله ای در این سایت ها سفارشی و تازه ارائه می شود که خریدارانی که به علت مشغله زیاد و بنابه دلایل دیگر رفتن به بازار برایشان ممکن نیست می توانند با مراجعه به سایت های فروش در هر ساعت از شبانه روز و در هر زمان و مکانی بدون صرف هزینه رفت و آمد خرید کنند.

شیره انگور به دلیل انرژی زا بودن و مفید بودن برای فعالیت های مغزی برای سنین مختلف مناسب است و کودکان و نوجوانان که فعالیت های بدنی دارند و دانش آموزان و دانشجویان نیز چون نیاز به فعالیت های ذهنی دارند استفاده از این شیره بهترین گزینه برای آنها است.

از شیره انگور استفاده های مختلفی می شود مثلا برای تهیه انواع شربت می توان از این محصول استفاده نمود و شیره انگور بهترین گزینه برای جایگزین شکر بوده و برای تهیه انواع دسر و شیرینی جات و کیک و کلوچه از این شیره استفاده می شود.