فروش مستقیم شیره انگور شانی درجه یک

شیره انگور شانی، یکی از شیره جات درجه یک و طبیعی بازار است که از طریق سایت ما با کمترین قیمت ها به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت عمده شیره انگور رازقی و خرید مستقیم این محصول، با ما در ادامه همراه باشید.
یکی از بهترین شیره جات موجود در بازار که طرفداران بسیار زیادی دارد، شیره انگور شانی می باشد. این شیره از انگور سیاه شانی گرفته می شود. دلیل اینکه شیره انگور شانی طالبین زیادی دارد، می تواند موارد زیر باشد:

  • از انگور شانی که جزو مرغوب ترین انگورهاست گرفته می شود
  • چگالی تولید شیره از این انگور بسیار بالا و به صرفه می باشد.
  • فراوانی انگور شانی در کشور به نسبت سایر ارقام بالاتر است.

لذا با توجه به همه این تمایزها، می توان درک کرد که چرا شیره انگور شانی به نسبت سایر شیره انگورها گران تر می باشد. از این رو بد نیست نگاهی به تفاوت کیفیت شیره انگور شانی با مدلهای دیگر شیره انگور بیندازیم.

کیفیت شیره انگور شانی

بررسی کیفیت شیره انگور شانی

همانطور که می دانید برای تولید ۱ کیلو شیره انگور، بطور میانگین بایستی ۵ کیلو انگور (از هر نوعی) مصرف شود. انگورهای شانی نیز برای تبدیل شدن به شیره انگور شانی، از همین قاعده تبعیت می کنند.
لکن به دلیل فراوانی آب در انگور شانی، بایستی میزان تبخیر بیشتری روی آن انجام شود. از طرفی جهت تبدیل شدن انگور به شیره، حداقل دو سوم آب آن توسط تبخیر زیاد و استفاده از خاک سفید گرفته می شود.
این تبخیر زیاد، منجر به غلیظ شدن شیره انگور شانی می گردد و در نتیجه لذت آن را بیشتر می کند. از این رو کیفیت بالایی از لحاظ ظاهری و طعم دارد.
همچنین خواص درمانی شیره شانی بخاطر انگورش و نوع پختش نیز بالاست. لذا بطور کلی شیره انگور شانی را می توان جزو شیره جات لوکس بازار توصیف کرد.

قیمت شیره انگور شانی

قیمت فروش شیره انگور در بازار

با توجه به بررسی اجمالی کیفیت شیره انگور شانی، می توان نتیجه گرفت که قیمت این محصول بالاتر از سایر مدلها باشد. امروزه قیمت مصرف کننده این شیره در بازار چیزی بین ۲۵۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰ تومان می باشد.
اگر می خواهید شیره انگور شانی را با قیمت زیر نرخ بازار خریداری کنید، می توانید با فروشندگان سایت در ارتباط باشید.
محصولات ما در بسته های فله ۵ و ۲۰ کیلویی عرضه می شوند. این موضوع هم برای مصرف کنندگان و هم خریداران عمده شهری و استانی مناسب و مقرون به صرفه می باشد.