قیمت فروش شیره انگور رازقی ۹۰۰ گرمی

قیمت فروش شیره انگور رازقی ۴۰۰ گرمی و ۸۵۰ گرمی در سال ۹۸ به ترتیب ۱۶۰۰۰ و ۲۶۰۰۰ تومان می باشد. اما برای تهیه قیمت عمده این محصول و سایر بسته بندی های شیره انگور رازقی، می توانید با فروشندگان ما در ارتباط باشید.

یکی از برندهای معروفی که در بازار شیره جات خوب به فروش می رود رازقی می باشد. وجه تمایز این برند با سایر برندها، در این است که ادعا دارد شیره جات رازقی طبیعی و بدون افزودنی هستند.
البته صحت این ادعا را نمی توان تائید کرد؛ چراکه شیره جات برای ورود به بازار و کسب استانداردهای لازم، نیاز است که حتما افزودنی و تاریخ مصرف داشته باشند. اما در میان تمامی شیره جات رازقی بخصوص شیره انگور رازقی، می توان گفت که کمترین میزان افزودنی های استاندارد را به محصول اضافه کرده اند.

شیره انگور رازقی 900 گرمی

شیره انگور رازقی از محبوبترین محصولات در سبد کالایی رازقی می باشد. با بریکس ۷۸% عرضه می شود. تاکنون نیز به جز دو بسته بندی مختلف از این برند در بازار ندیده ایم که عکس آنها را در ادامه برای نمایش گذاشته ایم.

بسته بندی های شیره انگور رازقی

شیره انگور رازقی همانند تمامی شیره جات دیگر این شرکت در دو پت ۴۵۰ گرمی و ۹۰۰ گرمی عرضه می شوند. هرچند شرکت های دیگر این روزها بسته های کوچکتری مثل ۲۵۰ گرمی و مربایی نیز به محصولات خود افزودن اند؛ اما شیره رازقی هنوز به دنبال تغییر رویه در بسته بندی محصولات خود نیست.

بسته بندی شیره انگور رازقی
بیشترین مصرف در میان شیره جات شرکت رازقی، مربوط به شیره انگور آن بوده است. در میان بسته ها نیز بسته ۹۰۰ گرمی آمار خرید بالاتری نسبت به ۴۵۰ گرمی دارد که نشان می دهد مصرف خانوارها از شیره جات نسبتا افزایش یافته است.
شرکت رازقی علاوه بر شیره انگور، محصولات مشابه دیگری نیز تولید می کند که عبارتند از:

  • شیره توت
  • شیره خرما
  • شیره انجیر
  • سه شیره
  • چهار شیره

قیمت انواع شیره انگور رازقی

قیمت بسته های ۹۰۰ گرمی شیره انگور رازقی در بازار نیمه دوم سال ۹۷ حول و حوش ۲۵ هزار تومان اعلام شده است که با نزدیک شدن به فصل زمستان، شاهد افزایش قیمت آن تا مرز ۳۰ هزار تومان نیز بوده ایم. این در حالیست که کیفیت شیره انگور رازقی پابرجا مانده و تفییری نکرده است.
از طرفی شیره انگور ۴۵۰ گرمی این شرکت نیز حدودا ۱۵ هزار تومان خرید و فروش می شود؛ اما مصرف کنندگان خیلی به ندرت به سراغ آن می روند. همچنان بالاترین آمار فروش نیز مربوط به شیره جات ۹۰۰ گرمی می باشد.

فروش شیره انگور رازقی

شما خریداران عزیز می توانید جهت تهیه انواع شیره جات در بسته بندی های متفاوت، با مسئولین فروش را در ارتباط باشید. بازار شیره جات ایران با تهیه تمامی شیره های طبیعی و صنعتی، پاسخگوی نیازهای قشر وسیعی از مصرف کنندگان و پخش کنندگان می باشد.