نمایندگی فروش شیره خرما دمباز طبیعی ۴۵۰ گرمی

شیره خرما دمباز در بسته های ۴۵۰ گرمی و ۹۳۰ گرمی از طریق این سایت بصورت مستقیم عرضه می شود. خریداران محصولات این برند می توانند از مسئولین فروش سایت، قیمت نمایندگی کارخانه را دریافت نمایند. همچنین علاوه بر شیره خرما، سایر محصولات شرکت خرمابن جنوب نیز توسط فروشندگان سایت قابل ارائه می باشد.
از جمله محصولات پر مصرف بازار شیره جات ایران، شیره خرما می باشد. خود شیره خرما نیز همانند سایر شیره جات، به دو شکل تولید و عرضه می شود:

 1. شیره خرما سنتی
 2. شیره خرما صنعتی

برند دمباز، یکی از چند برند برتر در عرضه انواع شیره خرما صنعتی می باشد. در واقع محصولات این شرکت اکثرا حول محور خرما می چرخد و از این رو، صرفا شیره خرما را در لیست شیره جات خود دارد. هم اکنون به بررسی برند دمباز و شیره خرمای آن می پردازیم.

کارخانه تولیدی خرمابن جنوب

در اواخر دهه ۷۰، شرکت خرمابن جنوب با هدف تولید خرما در بندرعباس فعالیت خود را استارت زد. این شرکت کار خود را صرفا محدود به خرما نکرد و پس از گذشت چند سال، تمامی مشتقات خرما از جمله شیره خرما را نیز به لیست محصولات خود افزود.

کارخانه خرما بن جنوب

امروزه علاوه بر شیره خرما دمباز، اقلام دیگری از جمله

 • عسل خرما
 • کرم صبحانه خرما
 • شهد خرما
 • سس خرما
 • سرکه خرما

و حتی ارده نیز توسط برند دمباز به بازار عرضه می گردد. از آنجا که صحبت ما در این مقاله بیشتر درخصوص شیره خرما دمباز می باشد، لذا بد نیست نگاهی به بسته بندی های این محصول نیز بپردازیم.

انواع بسته های شیره خرما دمباز

شیره خرما دمباز در آخرین تغییراتی که شرکت خرمابن روی بسته بندی محصولات خود انجام داده است، در دو بسته بندی مختلف شیره خرما ۴۵۰ گرمی و شیره خرما ۹۳۰ گرمی عرضه می شود. محصولات این شرکت با بریکس (Brix) 74 عرضه می گردند. این یعنی ۷۴ درصد محتویات محصول، شیره خرما بوده و مابقی آن از افزودنی ها و طعم دهنده ها تشکیل شده است.شیره خرما دمباز 930 گرمی
شیره خرما دمباز 450 گرمی

دلیل اینکه شیره خرما صنعتی بهمراه افزودنی تولید می شود، ماندگاری زیاد مخصوصا در امر صادرات است. شیره خرما صادراتی بایستی ماندگاری بالایی را داشته باشد تا در طول فرآیند تولید، بسته بندی، ارسال و تحویل فاسد نشود. ایده آل ترین بریکس برای صادرات، همان ۷۴ یا ۷۵ درصد می باشد که شیره خرما دمباز نیز این شرایط را در خود دارد.

کاربرد شیره خرما در سایر محصولات دمباز

شیره خرما دمباز علاوه بر اینکه بصورت مستقیم در بازار به فروش می رسد، در سایر محصولات این شرکت هم کاربرد دارد. رد پای این شیره را می توان در سایر محصولات خرمابن از جمله خرما شیره و سس خرما نیز ببینیم.
خرما شیره محصولی خاص از شرکت خرمابن می باشد که در آن، خرما را با شهدی از شیره خرما بسته بندی می کنند. البته طعمهای مختلفی مثل لیمویی، زنجبیلی و زیره ای نیز در تنوع این محصول دیده می شود.

خرما شیره زیره ای

خرما شیره زنجبیلی

فروشگاه عرضه انواع شیره جات خوراکی

سایت بازار شیره ایران، رسالت خود را بر تامین مستقیم انواع شیره جات صنعتی و طبیعی گذاشته است. از این رو برای شیره خرما دمباز نیز امکان فروش مستقیم از طریق نمایندگی را فراهم نموده تا خریداران بتوانند به قیمت های واقعی دست پیدا کنند.
فعالان عمده در بازار شهرهای بزرگ و کوچک، می توانند جهت دریافت لیست قیمت عمده تمامی شیره های خوراکی اعم از

 • شیره انگور
 • شیره خرما
 • شیره توت
 • شیره انجیر
 • سه شیره
 • چهار شیره
  و با ما در ارتباط باشند. امید است که بتوانیم پاسخگوی نیازهای بازار هدف داخل کشور و حتی صادرات باشیم.